תחזוקת גינה

תחזוקת גינה

חשיבות התחזוקה וטיפוח גינת הקרקע רבה מאוד וזאת משום שגינה אשר מטופלת ומתוחזקת כראוי תיראה חיונית, בריאה ויפה לאורך שנים. חלק מאותן פעולות שיכללו במסגרת השבחת הגינה וישמרו על ערכה יהיו כיוונון ובנייה נכונה של עצים ושיחים, מניעת שברים, טיפול בנזקים שנגרמו בעקבות פגעי מזג האוויר, זיהוי ומניעת נזקי מחלות ומזיקים, דישון והזנה, טיפול נכון בקרקע ומשטר השקייה מתאים. כל אלו יבטיחו גינה יפהפיה ובריאה לאורך שנים רבות.

קצת על אופיר שטלצר

אופיר שטלצר בחר במקצוע הגינון ומקצוע הגינון בחר באופיר, שכן, אמן אינו יכול להתנתק מהכישרון בו ניחן. מבחינת מומחיות מדובר על גנן מומחה ומלווה בתחום הבנייה הירוקה בעל ניסיון עבודה רב שנים עם אדריכלים ובעלי מקצוע נוספים. אופיר ידוע כאחד המומחים המובילים בישראל בתחום שימור ותחזוקת גינות אקולוגיות וגינות קרקע. הוא מאגד ניסיון וידע רב בעולם הבניה הירוקה והמטרה שלו היא לשפר ולשמור על האיכות הקיימת, דבר שבא לידי ביטוי בתוצאה המרשימה גינה יפהפיה ובריאה.

תחזוקת גינות – קרקע ואקולוגית

אופיר שטלצר מומחה בתחום שימור ותחזוקת גינות קרקע וגינות אקולוגיות. הוא מכיר היטב את כל הקשור אל תחזוקה נכונה של צמחיה מקומית שמובילה לחיסכון ניכר במים ועמידה ברמה היכרות בפני פולשים ומזיקים.

      • קרקע – כאן הכוונה היא אל תחזוקת גינת קרקע בה הצמחים גדלים באדמה ובית השורשים שלהם אינו מוגבל. אופיר יבצע את כל עבודות התחזוקה הנדרשות לגינה מסוג זה ובין היתר יוודא שמתקיימת פעולת השבת מי הגשם בגינה לעומק האדמה ולמי התהום, ושהטמפרטורות הנוחות סביבה הגינה מושכות אליהן פרפרים וציפורי שיר.
      • אקולוגי – אופיר שטלצר שם דגש על שימור ותחזוקה של גינות אקולוגיות באמצעות שיטות וחומרים שאינם רעילים ואינם פוגעים בסביבה ובאדם, תוך דגש על חיסכון בהוצאות על מים, עבודה וחומרי דישון והדברה. בנוסף, הוא יקפיד על שמירת מרקם העיצוב של הגינה.

    חלק בלתי נפרד מעבודת השימור והתחזוקה של אופיר כולל יישום עקרונות השימוש בצמחים מקומיים המותאמים לתנאי הסביבה. ידע בתפעול מערכות השקייה מתקדמות, ייעוץ לגבי נושא המיחזור והחיסכון של המים המשמשים להשקיית הגינה. דישון על ידי חומרים אורגניים וחיפוי על ידי חומרים טבעיים שיובילו לקרקע פורייה ובריאה.

מתחילים בתכנון נכון..

דבר נוסף אותו כדאי לדעת הוא שבעת ההחלטה על השכרת שירותיו של מומחה בתחום גינות קרקע וגינון אקולוגי תמיד יש לקחת בחשבון שתכנון גינה מקצועי מחייב התייחסות אל היבט התחזוקה השוטפת של הגינה. תחזוקה שוטפת תמיד תכלול פעולות שונות וזאת בהתאמה להחלטותיו של המומחה לגינון, שימור ותחזוקת גינות, כמו למשל השקייה של הגינה, ניקיון, גיזום והחלפה של צמחייה בהתאם לצורך. גינה המתוכננת באופן אופטימאלי תחסוך אחוזים ניכרים מעבודות התחזוקה השוטפת. לא מוכנים להתפשר על איכות, בריאות והמראה האסתטי המרשים של הגינה? אופיר שטלצר, מומחה בתחום תחזוקת גינות יבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר. בהצלחה!

אופיר שטלצר

פיתוח נוף | תכנון ויישום ביופיליה

גלילה לראש העמוד
Open chat
דילוג לתוכן