גינון אקולוגי/אורגני

אופיר שטלצר מציע גם לכם ליהנות מיצירות המופת של הגינון האקולוגי אורבני, גינון שמטרתו העיקרית היא דגש על התאמה מירבית לסביבה. אופיר, מומחה בתחום גינון ירוק אקלוגי אורבני, מבטיח ללקוחותיו שתי תוצאות משביעות רצון. הראשונה היא גינון ידידותי לסביבה וחסכוני ללקוח והשנייה היא גינון שמשתלב באופן הוליסטי עם שאר החלל בו הגינה מותקנת.
בתור מומחה בתחום אופיר שם דגש על הצלחה באתגרים המהותיים שמשוייכים אל הגינון האורבני: האתגר הסביבתי שמטרתו היא ליצור מרחב נוח ועוטף שמשמש חלק בלתי נפרד ממרחב המחייה הפרטי וחיבור של הגינה למרחב החיצוני, מרחב הכולל חיבור טבעי לנוף המאפיין את הסביבה, דבר שיכלול את הבניינים מסביב, ההרים, הים ואלמנטיים נוספים המהווים חלק בלתי נפרד מהסביבה בו מוקמת הגינה האקלוגית אורבנית.

אורבני אקולוגי – הנקודות החשובותר

מטרה – המטרה היא ליצור חלל גדול המכיל את פנים הבית והחוץ כיחידה הוליסטית אחת המאפשרת שלל שימושים לאורך השנה. דבר זה מתאפשר על ידי הקפדה על פרטים ובחירה מושכלת של חומרים.
חיסכון – מעבר לשפה העצובית יש חשיבות וכדאיות כלכלית בישום עקרונות הבניה הירוקה של הגינון האקלוגי, המביאה לחיסכון משמעותי בעלויות אנרגיה,ומים,ובנוסף שיפור איכות אוויר ואקוסטיקה.
בחירות נכונות – שיקולים מקצועיים של בחירת צמחים עמידים חסכניים ומתאימים לתנאי הסביבה, חסכון במים והוצאות אחזקה, השבת מי גשמים, שימוש בחמרי דישון והדברה אורגנייים שלא פוגעים בבני אדם ובבעלי חיים והתיחסות לכלל המרחב הביוספרי. אחזקה – חשוב לדעת שגינה אקולוגית מכילה רכיבי קצה המתקדמים ביותר בשיטות המתקדמות ואינה יקרה יותר לישום ואחזקה.

קצת על הגינון האקולוגי

גינון אקולוגי הוא תחום אהוב ומושקע ביותר של אופיר שטלצר, תחום בו לאופיר יש ניסיון רב שנים, ידע מקצועי רב ורשימה ארוכה של לקוחות שבעי רצון. בגינון האקלוגי אופיר שם דגש על גינון המותאם לאיכות הסביבה. גינון מסוג זה תמיד יהיה חסכוני במים ועלויות התחזוקה של גינות אלו תמיד תהיינה נמוכות יותר בהשוואה אל גינון שאינו אקולוגי. בגינון האקולוגי הצמחייה תמיד תהיה מקומית, דבר שיבטיח את עמידותה בפני מזיקים וימנע את הצורך בהשקייה מאסיבית. הצמחייה תמיד תהיה רב עונתית, כך שבעליה לא יצטרכו להחליף בה צמחים מדי תקופה והאדמה תכלול חומרים אורגניים (קומפוסט אורגני), דבר שתקף גם לגבי הדברתה וגם לגבי הדישון שלה. מיחזור המים בגינון אקולוגי יתבסס לעיתים על שיטת המים האפורים.

גינון אורבני אקולוגי – גרים בעיר מרגישים בכפר

אם תמיד חלמתם לגור בכפר או במושב, בוודאי תשמחו להכיר את אופיר שטלצר שישמח להגשים לכם את החלום וזאת על ידי בניית גינה אורגנית בחלל העירוני שלכם או ישלב צמחייה במרפסת ובחלקים חיצוניים נוספים של ביתכם או בית העסק שלכם. הגישה ההוליסטית היא הגישה המנחה את אופיר בעת תכנון ובניית גינה אקולוגית אורבנית, שכן הצמחייה הירוקה מהווה חלק מרכזי בעיצוב הבית, בדיוק כמו אביזרי עיצוב אחרים בדירה.
בעשור האחרון המרפסת העירונית הביתית הפכה לגינה לכל דבר וזאת משום שהעידן המודרני מכתיב צמצום של שטחים ירוקים לטובת פיתוח עירוני, הבא לידי ביטוי בדמות בנייני אבן ענקיים המשמשים לדיור. מעוניינים בפינת חמד ירוקה? מעוניינים להרגיש בכפר או במושב וזאת למרות שאתם מתגוררים בעיר? אופיר שטלצר, מומחה הגינון האקולוגי אורבני אופיר שטלצר יגיע אל ביתכם או בית העסק שלכם, יבחן את החללים הפוטנציאליים לצמחייה ירוקה ובהתאם יתכנן קירות ירוקים על קירות המרפסת, ימליץ על אדניות תלויות בהתאם לשיטת הגינון במצע מנותק ויתכנן עבורכם את אותה גינה אקולוגית אורבנית המתאימה לאופי ביתכם והסביבה בה אתם מתגוררים. מעוניינים בפרטים? התקשרו כעת!

גינון אקלוגי אורבני – לא מוותרים על ירוק

אופיר שטלצר

פיתוח נוף | תכנון ויישום ביופיליה

גלילה לראש העמוד
Open chat
דילוג לתוכן